Działanie w ramach Priorytetu IX Działania 9.2 POKL
Strona główna
Wiadomości ogólne
Zespół projektu
Geneza projektu
Cele projektu
Opis działań
Zapytania ofertowe
Aktualności
Badania
Ważne linki
Kontakt
Twoje położenie: Strona główna /Strona główna Aktualności

Mamy zaszczyt zaprosić na

Konferencję

„Rzemiosło a kształcenie zawodowe w regionie”

 Konferencja odbędzie się 6 czerwca 2011 r. (poniedziałek) w sali nr 17 w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu przy al. Niepodległości 2. Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.00.

Celem konferencji jest upowszechnienie wyników projektu badawczego „Rzemiosło a kształcenie zawodowe w regionie" zrealizowanego przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu w partnerstwie z firmą Doradztwo Społeczne i Gospodarcze dr Krzysztofa Bondyry. 

Głównym celem projektu było wypracowanie kompleksowej diagnozy w zakresie roli i znaczenia rzemiosła w kształceniu zawodowym w Wielkopolsce. Stworzenie monografii wielkopolskiego rzemiosła pozwoliło na zidentyfikowanie problemów, a zarazem potencjału rzemiosła w aktywizacji kształcenia zawodowego. Celami szczegółowymi projektu było zbadanie wizerunku rzemiosła i szkolnictwa zawodowego, wypracowanie rekomendacji, co do współpracy rzemiosła z sektorem edukacji i władzami samorządowymi, dostosowanie systemu kształcenia zawodowego do potrzeb regionalnego rynku pracy. 

 Program Konferencji


   © Wszelkie prawa zastrzeżone  2009 - 2024 r. serwisy WWW